čtvrtek, 05 červen 2014 18:27

Hodnocení Itálie + utkání SCR-Suchdol+nominace Př.Kopanina

Napsal(a) 

Dobrý den.

Hodnoceníi  Itálie: Paráda.!!!!! 

Vím, že to říká každý o každé dovolené, ale myslím, že každý, kdo tam byl se mnou bude souhlasit. Cestu kluci ustáli, i když to bylo dohromady cca 30 hod.

V pátek po příjezdu, jsme si dali pizzu a pak šupky dupky na pláž. Voda 30 stupňů (22), vzduch 45 (30). Kluci  i my  jsme se krásně vykoupali. Odpoledne jsme jeli na zahájení a prezentaci týmů. Na hotel jsme se dostali cca v 10.večer.

V sobotu nás ráno přivítalo nemilé počasí - pršelo. Jakmile jsme dorazili na zápasové hřiště, počasí se na nás usmálo. Bylo lehce pod mrakem, ale postupně se to trhalo.

1. utkání jsme zvládli docela dobře, jen škoda poslední minuty, kdy došlo k vyrovnání na 1-1. Kluci hráli sice se staršími, ale nebylo to znát.

2. utkání jsme vyhráli 2-0 a byli jsme jasně lepší. Myslím, že jsme začali doufat v postup ze skupiny i s o rok staršími chlapci.

3.  utkání proti pozdějšímu vítězi celého turnaje (ročníku 2004),  jsme neuspěli. Po polední pauze nám to moc nešlo. Prohra 4-0 byla krutá, ale mohla být i větší.

4. utkání opět kluci zabrali s vidinou postupu. Výhra 1-0 (mohlo to být víc) a 7 bodů ze  4 utkání mě zmátla a myslel jsem již  na postup. Bohužel večer  při přepočítávání bodů, skore a vzájemných zápasů s přítomnými rodiči, se rodila nepříjemná skutečnost , že  druhý den musíme ještě čekat na výsledek utkání, které rozhodne o našem bytí a nebytí. Bohužel pro nás to dopadlo špatně.

Nicméně 5. místo z 10 je super. Kluci zaslouží jen a jen pochvalu.

V neděli  v poledne u moře a odpoledne na tobogánech, byla pro kluky sice malá náplast, ale ustáli to. Večer jsme ještě šli na procházku po kolonádě a pláži, kde si zahráli volejbal. Nasazení  s jakým to hráli byl příslib do dalších let, že je jen tak něco nepoloží.

Ráno odjezd a cesta domů. Doufám, že se to klukům líbilo a že příště pojedou zas.

Děkuji RJ.   

 

Mistrovské utkání- SCR-Suchdol            31-15 výhra

Bohužel marodka, školní akce a jiné aktivity, nám zabránili hrát v plné sestavě. Ti, kdo byli tak se snažili. Od některých jsem čekal více, ale není každý den posvícení.

Přesto děkuji těm, kteří přišli. 

Děkuji RJ

 

 

 

Nominace-Př.Kopanina...............................VŠICHNI !!!!!!!!!

Neděle-sraz 8.00 Radotín-výkop 9.15 Př.Kopanina

Dnes ve čtvrtek byli na tréninku 4 hráči. Marodka je velmi velká.

 

Doufám,  že se do neděle  aspoň někdo uzdraví.

 V sobotu obvolám ještě rodiče.

Děkuji RJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jste zde: Domovská stránka Oddíly SC Radotín ODDÍL FOTBALU MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Hodnocení Itálie + utkání SCR-Suchdol+nominace Př.Kopanina

Sídlo

SC Olympia Radotín z.s.

Ke Zděři 1111/21
153 00 Praha 5

E-mail: scradotin@scradotin.cz

IČ : 26644746

Mapa