Napsal(a)

Dobrý den.

Včera 29.4 jsme odehráli 2 utkání.

A 2- Březiněves   výhra 3-1

Výhra se nerodila snadno. Množství nepřesných přihrávek a spálené šance, dávali soupeři možnost na brejky do naší obrany.

Někteří překvapili, ale jiní zase naopak. Na tomto musíme zapracovat v dalších týdnech. Bohužel i zkušení hráči, hráli chvílemi velmi špatně.

Naštěstí se to druhou půlku zlomilo a bylo se na co dívat.

A1- Aritma  výhra 6-3

Ani začátek s Aritmou nám nevyšel podle našich představ. Od 8 min jsme prohrávali.

Mohlo to být i o více než o 1 gól. Kluci si potom dávali větší pozor na rozehru soupeře, byli nalepení na hráče, četli hru a hlavně začali soupeře napadat, již po rozehrávce. Celkové napadání nám přineslo ovoce a 3 goly jsme první půli otočili z 0-1 na 3-1 v náš prospěch.

Druhou půli jsme přidali ještě jeden gól, ale za stavu 4-1 ( stejně jako proti Xaverovu) jsme trochu polevili, protože kluci byli trochu unavení.

Bylo to dáno opět velkou neůčastí, zraněním a nemoci .

( chyběli : Dušek, Krtek, Vasil, Rak )

Přesto kluci začali opět hrát a dali další góly i pěknou hru.

Aritma se předvedla ve velmi pěkném světle a je toho i důkazem, že rodiče z Aritmi byli nadšeni z předvedeného výkonu obou mužstev.

Stejně jako minulý týden jsme předvedli velmi pěkný výkon.

Málo kdy chválím hráče, ale oba brankáři předvedli skoro bezchybný výkon, stejně jako někteří hráči.

trénink: středa + pátek

MISTRÁKY:

Sobota: SCR-Vršovice ročník  04- jsou první

Sobota- SCR-Stodůlky

Opět počítejte, že někteří  půjdou na oba zápasy  (Šatra, Krtek, Lehnink, Dušek, Holman  atd )