Hodnocení zápasů- A1-Zbraslav, A2- Čechie + další INFO

Napsal(a)

Dobrý den.

Sobotní a nedělní zápas byl veden v pěkném, až hrozném počasí.

V sobotu jsme se utkali A2- proti Čechii.

Zápas byl od začátku v naší režii. Po prvním poločasu , jsme vedli 7-0. Kluci hráli velmi kvalitní fotbal po všech stránkách.

Bohužel druhý poločas byl ve znamení neproměněných šancí. I herně to nebylo dobré. Kluci se prostě už nehecli a bylo to znát.

celkově 8-1 výhra.  Ve skupině A2 nemůžeme být horší jak 3 , ale ani lepší. Přesto za celý rok tam byli povedené zápasy.

Ještě nás čeká v sobotu Lohkov a bude konec sezony.

---------------------------------------------------------------------------

Nedělní zápas se Zbraslaví začal pro naše barvy dobře. 4 x jsme vedli. Bohužel kluci od soupeře chtěli asi vyhrát víc. Takže nakonec prohra 5-4.

Přesto na dnešním tréninku jsem klukům řekl, že nemusí mít svěšené hlavy, protože i když jsme prohráli tak se ctí.

Byl to pohledný zápas se šancemi na obou stranách.

Ješte nás čeká Tempo v neděli a bude také konec sezony.

Předběžné hodnocení je takové , že jsem velmi spokojen.

Jak s hrou,bojovností,docházkou a doplňováním A2.