čtvrtek, 04 říjen 2012 00:00

Lipence - SC Radotín 4:3

Napsal(a)

Mini přípravka sehrála 4.10. 2012 svůj první přátelský zápas v Lipencích. Utkání bohaté na góly se ale bohužel do konce nedohrálo...

Kluci se k prvnímu zápasu postavili zodpovědně. Původně se mělo hrát 3x10 min, ale kvůli silně nepříznivému počasí byl zápas přerušen na začátku 3. třetiny za stavu 4:3 pro domácí. V první třetině měli stálou převahu Lipence a zaslouženě vedli (1:0 , 2:1 a 3:2). Naši kluci bojovali a vždy dokázali jednogólový náskok soupeře srovnat. V druhé třetině jsme byli lepší, uměli jsme si nahrát a vystřelit na bránu. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 3:3. Z kraje třetí třetiny jsme obdrželi branku a po 2 minutách bylo utkání kvůli silnému dešti a větru ukončeno.
Lipence k nám přijedou ve čtvrtek, tak doufám, že jste kluci připraveni jim oplatit porážku z minulého týdne! Pokud se budete snažit jako minulý týden o výsledek se nebojím. Těším se na vás ve čtvrtek na hřišti! Karel Klíma

Naposledy změněno neděle, 04 srpen 2013 15:27