pátek, 07 září 2018 18:09

Doplňující informace

Napsal(a) 

Ahoj všem příznivcům našich malých fotbalových nadějí... :)

Z pověření hlavního trenéra R.J. upravit nebo doplnit jeho níže uvedený článek jsem se rozhodl neupravovat, ale sepsat tento doplňující text. Abychom předešli případným spekulacím zkusím být více konkrétní k tomu,co Radek níže v článku naznačil. 

Co se týká soustředění, které jsme absolvovali v rekreačním areálu U Mlýna v obci Jedlová nedaleko Mariánských Lázní, tak jsme ho celkově hodnotili velmi pozitivně. Myslím, že kluci nabrali více do fyzického fondu než na předchozích akcích tohoto typu. Bylo to dáno zejména tím, že areál byl vzdálen od nejbližší "civilizace" téměř 3km a to byla ještě ke všemu obec Jedlová, kde bylo "pouze" to fotbalové hřiště, kam jsme chodili na tréninkové jednotky. Nebyl tedy žádný volnočasový program v podobě výletů na koupání apod. Samozřejmě, že náročnější tréninkové jednotky byly proloženy lehčími a zábavnějšími a čas na relaxaci měli kluci také a trávili ho v areálu u bazénku nebo otužováním v potoce :)

Co se úplně nepovedlo? Vzdálenost 3km na tréninkové hřiště nebyla optimální, zejména v horkém letním počasí dá takový přesun zabrat. Kuchyně v areálu byla sice chutná pro 99% borců, ale porce byly velmi odměřené. Kluci přes den vydali spoustu energie a bylo třeba ji zase doplnit a občas jim po večeři takříkajíc "kručelo v břiše", tak jsme operativně nakoupili maso, buřty, klobásky a udělali jim grillování :)

Vzali jsme si z toho ponaučení, organizátorům jsme připomínky řekli a na příští rok si více pohlídáme, kam jedeme a jaký servis nám bude nabídnut za nemalé finanční prostředky, které my i vy za tyto služby platíme.

Co se týká problémů v týmu, tak věříme, že jsme zachytili včas drobné neshody mezi kluky a snažíme se výchovně na ně zapůsobit, aby fungovali jako parta a tým a táhli za jeden provaz. Není to jednoduché a spoléháme tak trochu i na vás, jejich rodiče, že je povedete k přátelskému chování ke svým kamarádům. Nechceme přece mít v týmu samé sebestředné borce, kteří mají pocit, že jsou nejlepší ze všech a ostatní jim nesahají po kotníky a náležitě jim to dávají najevo.

K odehraným zápasům:

Na soustředění proti klukům nastoupili hoši z vesnice a chasníci to opravdu byli pořádní. Někteří dorazili na hřiště na motorce a někteří snad řídili i auto :) ....zřejmě přišli posílit své mladší spoluhráče :) Ale hráli fair play, takže se opravdu měřily fotbalové kvality. Utkání skončilo sice 4-4, ale více ze hry, myslím, měli naši kluci. To nás obrovsky potěšilo a naplnilo optimismem před začínající sezónou, kde většina kluků (ročník 05) přechází do hry 11 vs 11 na velkém hřišti.

Ostatní už Radek stručně ohodnotil, tak nezbývá, než se těšit na setkání s vámi všemi u dalších zápasů našich talentů, kam jim všichni přijďte fandit. A to bych rád zdůraznil...PŘIJĎTE FANDIT, i když se klukům třeba nebude zrovna dařit, fanděte a podporujte, nekritizujte je a nekaučujte, to nechte na nás...jejich trenérech. My jsme ti "zlí", co jim říkají, co všechno dělají špatně, vy buďte ti "hodní" co je neustále povzbuzují a ženou k lepším výkonům...

 

díky Asistent Besson 

Naposledy změněno pátek, 07 září 2018 19:11

Sídlo

SC Olympia Radotín z.s.

Ke Zděři 1111/21
153 00 Praha 5

E-mail: scradotin@scradotin.cz

IČ : 26644746

Mapa